BACC63BV16B24PN
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV16B24PN
Descripción:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 16-24
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C