BACC63BV20H41SN
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV20H41SN
Descripción:
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-41
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C