BACC63BV22H32P7
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV22H32P7
Descripción:
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-32
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C