BACC63BV24B43P10
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV24B43P10
Descripción:
CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 24-43
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C