BACC63CB14-15P8
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63CB14-15P8
Descripción:
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
En stock : 432
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.613" (15.57mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C