BACC63CB20-16S6
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63CB20-16S6
Descripción:
CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
En stock : 12
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 20-16
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C