BACC63CC22-19SN
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63CC22-19SN
Descripción:
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-19
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C