Hogar / RF Filters / BP0EA0290A700
minImg
BP0EA0290A700
KYOCERA AVX
Producto No:
BP0EA0290A700
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
BAND PASS FILTER
En stock : 24
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Height (Max) 0.040" (1.02mm)
Product Status Active
Series BP
Package / Case 30-SMD, No Lead
Bandwidth 105MHz
Mfr KYOCERA AVX
Ripple 1.5dB
Frequency 290MHz Center