BRP4016P-30
International Components Corp.
Producto No:
BRP4016P-30
Descripción:
BUZZER PIEZO 9V 39MM TH
En stock : 216
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 36
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Input Type Peak-Peak Signal
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination PC Pins
Voltage - Rated 9 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.535" Dia (39.00mm)
Current - Supply -
Product Status Active
Voltage Range 1 ~ 30V
Ratings -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 9V, 30cm
Technology Piezo (with Feedback)
Mfr International Components Corp.
Frequency 3kHz