BRT1209PF-12
Intervox
Producto No:
BRT1209PF-12
Fabricante:
Intervox
Descripción:
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
En stock : 2400
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination PC Pins
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.472" Dia (12.00mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 6 ~ 15V
Ratings -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series BRT1209PF
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 12V, 10cm
Technology Magnetic
Mfr Intervox
Frequency 2.4kHz