C282X030Y1J
Panduit Corp
Producto No:
C282X030Y1J
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
LABEL COMP NON-ADH
Guía del usuario
Printer Name -
Applications Component
Product Status Obsolete
Series -
Length 2.820" (71.63mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.300" (7.62mm)