C320C103J5G5TA
KEMET
Producto No:
C320C103J5G5TA
Descripción:
CAP CER 10000PF 50V C0G RADIAL
En stock : 729
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Package / Case Radial
Thickness (Max) 0.290" (7.36mm)
Mfr KEMET
Capacitance 10000 pF