Hogar / Ceramic Capacitors / C3225JB2A684K160AA
minImg
C3225JB2A684K160AA
TDK Corporation
Producto No:
C3225JB2A684K160AA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CAP CER 0.68UF 100V JB 1210
En stock : 1940
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient JB
Product Status Last Time Buy
Ratings -
Series C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.68 µF