C322C682JBG5TA
KEMET
Producto No:
C322C682JBG5TA
Descripción:
CAP CER 6800PF 630V C0G/NP0 RAD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.260" (6.60mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm)
Ratings -
Series GoldMax 300 Comm C0G HV
Mfr KEMET
Capacitance 6800 pF