C45-2DC-24
Orion Fans
Producto No:
C45-2DC-24
Fabricante:
Orion Fans
Descripción:
FAN CORD 45DEG 2POS 24"
Guía del usuario
Operating Temperature -
1st Connector Fan Terminal Receptacle 45° (2)
2nd Connector Open Wires
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Fits Terminal Size -
Series -
Length 12.0" (304.8mm)