CA20C3742PNT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CA20C3742PNT
Descripción:
XTAL OSC XO 37.4000MHZ HCMOS TTL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 37.4 MHz