Hogar / Oscillators / CA25L16002GLR
minImg
CA25L16002GLR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CA25L16002GLR
Descripción:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 160 MHz