CA3106E22-12SBA232
ITT Cannon, LLC
Producto No:
CA3106E22-12SBA232
Descripción:
CONN PLUG FMALE 5P SILV SLDR CUP
Guía del usuario
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 50V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 74A
Shell Size, MIL -
Product Status Active
Shell Finish Black Zinc Cobalt
Shell Size - Insert 22-12
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Strain Relief
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C