Hogar / Oscillators / CA32L13303GLR
minImg
CA32L13303GLR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CA32L13303GLR
Descripción:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Function Standby (Power Down)
Series CA32L
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 133 MHz