CA4050R4700JS73
Vishay Dale
Producto No:
CA4050R4700JS73
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.550" L (3.56mm x 13.97mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 mOhms
Series CA
Power (Watts) 2W