CA45D035K106TA
XiangJiang
Producto No:
CA45D035K106TA
Fabricante:
XiangJiang
Descripción:
CAP TANT 10F 10% 35V 2917
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Ratings -
Series CA45 D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 10 µF