Hogar / Oscillators / CA50C12507PMT
minImg
CA50C12507PMT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CA50C12507PMT
Descripción:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CA50
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS, TTL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz