Hogar / Oscillators / CA50P15003HLR
minImg
CA50P15003HLR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CA50P15003HLR
Descripción:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 150 MHz