CA51002K200KB14
Vishay Dale
Producto No:
CA51002K200KB14
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 2.2K OHM 5W 10% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series CA
Power (Watts) 5W