CAY10-330J2LF
Bourns Inc.
Producto No:
CAY10-330J2LF
Descripción:
RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0404
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Series CAY10
Power Per Element 62.5mW