CAY16-4700F4LF
Bourns Inc.
Producto No:
CAY16-4700F4LF
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
1206
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
En stock : 25525
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series CAY16
Power Per Element 62.5mW