Hogar / Coaxial Cables (RF) / CB1.17LL-2IPX-10IN
minImg
CB1.17LL-2IPX-10IN
Lighthorse Technologies, Inc
Producto No:
CB1.17LL-2IPX-10IN
Descripción:
CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 10"
En stock : 200
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.17mm OD LL Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series MHF1
Length 10.000" (254.00mm)
Mfr Lighthorse Technologies, Inc
1st Contact Gender Female
Style IPEX MHF1 to IPEX MHF1
Features Low Loss Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz