Hogar / Oscillators / CB3-3C-9M830400
minImg
CB3-3C-9M830400
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CB3-3C-9M830400
Descripción:
XTAL OSC XO 9.8304MHZ HCMOS TTL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 9.8304 MHz