CB7JB22R0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CB7JB22R0
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 22 OHM 5% 7W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series CB
Power (Watts) 7W