CBA-200COAX
RF Solutions
Producto No:
CBA-200COAX
Fabricante:
RF Solutions
Descripción:
CBL ASSY BNC-CABLE JACK 7.874"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-174
2nd Contact Gender -
1st Connector BNC Jack
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Cable (Round)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 7.874" (200.00mm)