CBC3225T220KR
Taiyo Yuden
Producto No:
CBC3225T220KR
Fabricante:
Taiyo Yuden
Paquete:
1210 (3225 Metric)
Descripción:
FIXED IND 22UH 780MA 351MOHM SMD
En stock : 20416
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 620mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 351mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CB, C Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 17MHz