CBC3225T330KR
Taiyo Yuden
Producto No:
CBC3225T330KR
Descripción:
FIXED IND 33UH 570MA 533MOHM SMD
En stock : 130953
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 533mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz