CBC3225T4R7MR
Taiyo Yuden
Producto No:
CBC3225T4R7MR
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 1.01A 130MOHM SM
En stock : 397000
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.01 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 70MHz