CBW57-HS-12A
OptiFuse
Producto No:
CBW57-HS-12A
Fabricante:
OptiFuse
Descripción:
CIR BRKR THERM 12A 32VDC PSH-RST
En stock : 1640
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CCC, CSA, cURus, TUV, UR
Current Rating (Amps) 12A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CBW57
Voltage Rating - DC 32 V