CC225/4SAD200
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
CC225/4SAD200
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
RLY CONT 4P 200VACDC 2NO/2NC
Guía del usuario
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 225 A