CC400/4SAD200
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
CC400/4SAD200
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
RLY CONT 4P 200VACDC 2NO/2NC
Guía del usuario
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 400 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 60 VAC/DC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 55 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 200VAC/DC
Release Time 55 ms
Must Operate Voltage 172 VAC/DC