CC4000F230
Noren Thermal Solutions
Producto No:
CC4000F230
Descripción:
CABINET COOL TYPE 12 58LX13.87"W
Guía del usuario
Series -
Type Air to Air Cabinet Cooler
Specifications 6" Fans (2), 13700 BTU/hr, Type 12
Mfr Noren Thermal Solutions
Package Box
Size / Dimension 58.00" L x 13.87" W x 7.87" H (1473.2mm x 352.4mm x 200.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 230VAC