Hogar / Oscillators / CC50L21255ILT
minImg
CC50L21255ILT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
CC50L21255ILT
Descripción:
LVDS PLL CLOCK 212.500MHZ 3.3V
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 74mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 212.5 MHz