CC85/4SA120
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
CC85/4SA120
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
4P CONT S 120V 50/60HZ NO AUX
Guía del usuario
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 85 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 36 VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 15 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 120VAC
Release Time 10 ms
Must Operate Voltage 102 VAC