CC85LA24
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
CC85LA24
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC
Guía del usuario
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Box Lug
Contact Rating (Current) 85 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series CC
Operate Time 120 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 24VAC
Release Time 25 ms
Must Operate Voltage 20.4 VAC