CCA19M/90
Vector Electronics
Producto No:
CCA19M/90
Fabricante:
Vector Electronics
Descripción:
CARD CAGE ASSMBL METAL SCREW-IN
Guía del usuario
Series VectorPak™ CCA
Card Size Range 11.500" H x 13.500" L (292.10mm x 342.90mm)
Type Assembled Subracks with Card Guides
Mfr Vector Electronics
Height 7U = 12.250" (311.15mm)
Material Aluminum
Package Bulk
Guide Method Card Guide
Size / Dimension 15.750" L x 19.000" W (400.05mm x 482.60mm)