CCB-24A-5-3M
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
CCB-24A-5-3M
Descripción:
RELAY TIME DELAY 3MIN 10A 120V
Guía del usuario
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 1.8 Sec ~ 3 Min
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC