CCB-24D-2-30S
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
CCB-24D-2-30S
Descripción:
RELAY TIME DELAY 30SEC 10A 120V
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 0.3 Sec ~ 30 Sec
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC