CCB-24D-5-5M
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
CCB-24D-5-5M
Descripción:
RELAY TIME DELAY 5MIN 10A 120V
Guía del usuario
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 3 Sec ~ 5 Min
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC