CD105NP-681KC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CD105NP-681KC
Descripción:
FIXED IND 680UH 280MA 2.25 MOHM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.25mOhm Max
Inductance 680 µH
Series CD105
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 2.96MHz