CD14ZT0R00
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
CD14ZT0R00
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0 OHM JUMPER 1/4W AXIAL
En stock : 157424
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance Jumper
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 0 Ohms
Series CD
Power (Watts) 0.25W, 1/4W