CD15FC681JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
CD15FC681JO3F
Descripción:
CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL
En stock : 193
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.390" (9.90mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.232" (5.90mm)
Voltage - Rated 300 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 680 pF