CD30D22HF-270MC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
CD30D22HF-270MC
Descripción:
FIXED IND 27UH 580MA 730MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 730mOhm Max
Inductance 27 µH