CD30FD223FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
CD30FD223FO3F
Descripción:
CAP MICA 0.022UF 1% 500V RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.929" (23.60mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.437" (11.10mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.831" L x 0.461" W (21.10mm x 11.70mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.022 µF