CDB-125D-2-1M
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
CDB-125D-2-1M
Descripción:
RELAY TIME DELAY 1MIN 10A 120V
Guía del usuario
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Function Interval
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC